Bio

 

Agnieszka Czubak – praktyk i trener rozwoju osobistego, prowadzi warsztaty budzenia świadomości przez ciało, nazywa je „Przyjemność Ruchu„; posiada 7-letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, w tym 4 lata dla świata biznesu. 

Od 2007 roku interesuje się rozwojem osobistym. Z wykształcenia jest magistrem zarządzania i rachunkowości, prócz tego ukończyła studia podyplomowe „Żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie”.

  • Jest absolwentką rocznego kursu Ruchu Autentycznego (kurs certyfikowany przez Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy, www.ibmt.co.uk , Wielka Brytania).
  • Brała udział w pracy ustawieniowej z Kamą Korytowską (www.korytowska.eu).
  • Uczestniczyła również oraz asystowała podczas warsztatów usprawniających komunikację i bliskość „Tantra dla Singli” i „Tantra dla Par” organizowanych przez Zosię i Dawida Rzepeckich (tantralove.eu), w organizowanych przez nich warsztatach: „Dzika i Mądra Kąbieta” z dr Veechi Shahi z Indii,  w warsztatach Tantry Diane and KerryRiley nauczycieli z Australii.
  • Tańczyła 5 Rytmów, Misterium Ciała, kontakt improwizacji.
  • Swój osobisty potencjał rozwijała w pracowni rozwoju osobistego „Pełnia”,
  • Ukończyła kurs instruktorski Jogi Śmiechu certyfikowany międzynarodowym dyplomem (joginsmiechu.pl).
  • Brała też udział w międzynarodowym szkoleniu w Walii „Jak rozwijać przedsiębiorczość na terenach wiejskich” organizowanym przez Act Global CIC z ludźmi z Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Grecji, Estonii, Turcji oraz Polski ucząc się czerpać jak najwięcej z kontaktu z naturą, budowania zespół, znajdowania motywacji oraz możliwości, by rozwijać życie w zgodzie ze sobą i z naturą.

Od 2011 r. prowadzi warsztaty pogłębiania świadomości przez ciało w tym z muzyką na żywo zapraszając do współpracy muzyków.

2013/2014 prowadziła szkolenia „Choreoterapia” we współpracy z Ośrodkiem Psychoterapii Behawioralnej „Sukces” oraz BeCreative.

Od 2014 roku prowadzi firmę Rytmy Życia i realizuje projekt „Moda na ~ruch~relaks w pracy” np. w firmach: T-Mobile, Pelion, Fujitsu i Sandoz oraz innych – z Łódzkiego Forum HR Biznesu pod hasłem „Kluczowe wartości wpływające na rozwój firmy – kultura zdrowia i ruchu w Twojej pracy.”