Przyjemność Ruchu – Kraina Szeptów; 23 – 25.03.2018

View Calendar
2018-03-23 - 2018-03-25 Cały dzień
Kraina Szeptów
Address: Nowy Gierałtów 3
Zapraszam na spotkanie „Przyjemność Ruchu”
 
Często jest tak, że spędzamy dużą część naszego życia na planowaniu przyszłości lub rozpamiętywaniu przeszłości. Tak krótko żyjemy w „tu i teraz”, tak rzadko czujemy siebie, spotykamy się z tym co w nas jest. Zapraszam Cię na podróż w głąb siebie, do spotkania się z ruchem, który zbliża nas do siebie, który pomaga nam podjąć wyzwania po to, by żyć w zgodzie ze sobą.
 
Podczas warsztatów będziemy wspólnie praktykowali ruch i bezruch. Ruch to życie, więcej energii, przestrzeń na więcej doświadczeń, na życie pełną piersią. Bezruch to naturalny stan zatrzymania, spokoju, relaksu.
Podczas warsztatów poznasz narzędzia, które zbliżą Cię do głębszego czucia siebie samej/samego. Warsztaty odbywają się w oparciu o ćwiczenia fizyczne, medytacje, techniki oddechowe i relaksacyjne. Wszystkie te narzędzia pomagają poszerzyć samoświadomość. Zbliżają nas do miłującej obecności, do poznania wielu aspektów siebie samej/samego, w tym do pełnej akceptacji siebie, swojej seksualności, czucia miłości i piękna w oparciu o swoje wnętrze.
 
 
Kiedy jesteśmy obecni, żyjemy „tu i teraz”, tworzymy pokój i harmonię w nas samych, w relacjach z ludźmi, a przez to przyczyniamy się do harmonii i pokoju na świecie.

Warsztaty mogą przynieść:

  • Lepszy kontakt ze sobą; lepsze czucie swojego ciała
  • Odpowiednie dotlenienie organizmu
  • Większą zdolność do skupiania się i wyciszania
  • Funkcjonowanie wśród ludzi w głębszym kontakcie ze sobą, co przekłada się na głębsze relacje z drugim człowiekiem
  • Lepsze czucie tego, co jest w „tu i teraz”
  • Naturalność bycia

 

Taki warsztat to praca na kilku poziomach:

  • Fizycznym – praca z ciałem
  • Emocjonalnym – kontakt z emocjami
  • Świadomościowym – pogłębianie świadomości
  • Duchowym – indywidualny rozwój swojej duchowości w kontakcie z rzeczywistością, która jest „tu i teraz”

 

Kiedy jesteśmy obecni, żyjemy  „tu i teraz”,  tworzymy pokój i harmonię w nas samych, w relacjach z ludźmi, a  przez to przyczyniamy się do harmonii i pokoju na świecie.

Film z warsztatów:

Prowadząca: Agnieszka Czubak praktyk i trener rozwoju osobistego, prowadzi warsztaty pogłębiania świadomości przez ciało, wprowadza do swojej pracy elmenty metody Ruchu Autentycznego (kurs certyfikowany Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy, Wielka Brytania), w tym z muzyką na żywo. (więcej: http://rytmyzycia.pl/o-nas/bio/)

 

Termin: 23 – 25. 03.18 r. (zaczynamy w piątek o 19.00, kończymy w niedzielę o 15.00)
Miejsce: Kraina Szeptów, Nowy Gierałtów 3 (dojazd: http://krainaszeptow.pl/kontakt.html)
Inwestycja: 350 zł – warsztat + 300 zł – nocleg i posiłki wegetariańskie / wegańskie; wymagana jest zaliczka 100 zł na konto 62 1470 0002 2413 2413 4051 0001 z dopiskiem „Przyjemność Ruchu”
Zapisy: agnieszka@rytmyzycia.pl / 510 774 727/
skype: agnieszka.czubak8502