Aktualności

Zapraszam Cię na warsztaty „Przyjemność Ruchu”

 

Często jest tak, że spędzamy dużą część naszego życia na planowaniu przyszłości lub rozpamiętywaniu przeszłości. Tak krótko żyjemy w „tu i teraz”, tak rzadko czujemy siebie, spotykamy się z tym co w nas jest. Zapraszam Cię na podróż w głąb siebie, do spotkania się z ruchem, który zbliża nas do siebie, który pomaga nam podjąć wyzwania po to, by żyć w zgodzie ze sobą. (więcej: http://rytmyzycia.pl/warsztaty/)

 

Najbliższe wydarzenia:

 

23 – 25.03.2018; Nowy Gierałtów, Kraina Szeptów

OPIS

 

7-8.04.2018; Katowice, Ośrodek Rozwoju Osobistego SENS

OPIS

 

14 – 15.04.2018; Elbląg, Centrum Uważności w Elblągu

OPIS

 

28 – 29.04.2018; Warszawa CUD Grochów

OPIS


 

TEKSTY:

 

Energia seksualna w nas

12.01.2018

Tak często w naszych czasach odchodzimy od łączenia seksu z miłością. Używamy seksu, by rozładować napięcia, czuć przyjemność czy budować ego w poczuciu, że udało nam się kogoś „zaliczyć”.  Ta energia w nas daje nam niezliczone możliwości, pozwala powołać nowe życie na świat, pcha nas do życia. (więcej: http://rytmyzycia.pl/uncategorized/energia-seksualna-w-nas/)

 

Najważniejsza jest obecność i świadomość – druga strona roślin mocy

15.11.2017

Większość ludzi mówi głównie o cudownych doświadczeniach po rytuałach z roślinami mocy. Moje doświadczenia są różne. Ja doświadczyłam obu stron, w tym czegoś tak trudnego, co mnie przerosło na tamten czas, co mnie ogarnęło, co sprawiło że doszłam do granicy życia i śmierci.(więcej: http://rytmyzycia.pl/uncategorized/najwazniejsza-jest-obecnosc-i-swiadomosc-druga-strona-roslin-mocy/)

 

Prawdziwa Miłość

15.11.2017

Nie wiem czy masz takie doświadczenie Drogi Czytelniku, że aby kogoś kochać nie musisz z tą osobą mieszkać, mieć dziecko, czy nawet się zgadzać?. Ta osoba może Cię kompletnie nie rozumieć, nawet mogłeś się jej dać mocno zranić, wykorzystać. Wolna, prawdziwa miłość pozwala Ci puścić jakiekolwiek oczekiwania, że ta osoba kiedyś się zmieni, pokocha Cię, zrozumie, zaakceptuje, uszanuje, czy zrobi coś miłego dla Ciebie. Pozwalasz po prostu tej osobie odejść będąc w tym miejscu, w którym jest, pozwalając sobie czuć to, co czujesz kochając  to, co pojawia się w Tobie w reakcji na tą sytuację, traktując  to, jako dar od Wszechświata.(więcej: http://rytmyzycia.pl/prawdziwa-milosc/ )

 

Kobiecość w 2017

30.05.2017

Co to znaczy być kobietą w tym świecie? Jak prawdziwa kobiecość może istnieć z tych czasach? Czemu my kobiety tak bardzo chcemy być takie jak mężczyźni? Idziemy do pracy, ubieramy spodnie, pijemy piwo, palimy papierosy. Jak kobieta może żyć w tym świecie, gdzie to co męskie tak bardzo dyktuje warunki ? Godzimy się na branie tabletek przeciwbólowych, gdy mamy okres, bo system nakazuje nam być zawsze w pracy. Nieważne, że zwijamy się z bólu, że podczas tych dni mamy potrzebę bycia w swoim rytmie, zupełnie poza zakazami i nakazami. Dlaczego my kobiety godzimy się pomagać mężczyźnie tworzyć męski świat, w którym to co kobiece jest marginalizowane, niedoceniane? Dlaczego my kobiety tak bardzo boimy się swojej mocy, wspierając małych chłopców by w dorosłym życiu tyle czasu  poświęcali na zabawę swoimi zabawkami? (więcej: http://rytmyzycia.pl/kobiecosc-w-2017)

 

Świadomość ciała 

26.11.2016

Dlaczego świadome czucie ciała jest ważne?

 Żyjemy w kulturze, która odcina nas od ciała – miliony reklam, billboardów, wiadomości, co chwila dociera do naszej głowy, specjaliści od marketingu próbują sztucznie wytwarzać w nas potrzeby, po to, byśmy kupowali kolejne drogie produkty. Kiedy żyjemy w zgodzie ze sobą, ze swoim czuciem okazuje się, że wielu z tych produktów i usług nie potrzebujemy oraz widzimy je takimi, jakie są naprawdę oraz okazuje się, że zwykle szybko tracą one blask. Często też, gdy mamy kontakt ze sobą większość potrzeb możemy zaspokoić sami, a do szczęścia naprawdę niewiele nam potrzeba. Odczuwamy, że jest ono wewnętrznym stanem naprawdę mało zależnym od ilości kupionej czekolady, lodów, ubrań, aut, mebli itp. Owszem rzeczy te są też potrzebne, ale kontakt ze swoim ciałem umie nas naturalnie zatrzymać przy potrzebach, które naprawdę są nasze, a nie wypływają z reklam itp. (więcje: http://rytmyzycia.pl/swiadomosc_ciala/ )